Futbalový klub obce Kochanovce je v ligovom ročníku 2010 - 2011 účastníkom II. triedy Oblastného futbalového zväzu

Kochanovce - Dlhé nad Cirochou

Dátum: 18. 10. 2010

5. ročník futbalového turnaja o pohár starostu

Dátum: 21. 7. 2010

V nedeľu 4.7.2010 sa uskutočnil 5. ročník futbalového turnaja o pohár starostu. Pozvanie prijali mužstvá z Nacinnej Vsi, Košaroviec, Lieskovca a samozrejme domáce mužstvo Kochanoviec.

24.kolo

24.kolo

Dátum: 19. 6. 2010

Po dvoch týždňoch vytrvalých dažďov sme cestovali hneď po dohrávke s Podskalkou (4:0) do Lieskovca. Čakalo nás tam nemilé prekvapenie. Hracia plocha , akú som ešte nezažil. L. Vasilco povedal: ,, Futbal hrám aktívne od roku 1989, ale na takomto ihrisku som ešte nehral". Ja sa pýtam, na čo máme delegátov stretnutia?

20. kolo Kochanovce - Volica

Dátum: 9. 5. 2010

V 20 kole do Kochanoviec pricestovali futbalisti Volice. Hralo sa vo veternom počasí ale vo vysokom tempe. Po celozápasovej prevahe sme zvíťazili 4:0. Netradične skóroval stopér Kunáš. Hattrikom ho "doplnil" Ing. Vasilco.

19. kolo Brekov - Kochanovce

Dátum: 6. 5. 2010

19. kolo. Naši muži nastúpili proti mužstvu spod brekovského hradu.

Zvíťazili sme 2:1.

18.kolo Kochanovce - Koškovce

Dátum: 25. 4. 2010

Žreb námurčilakosúperav 18.kole mužstvo Koškoviec. Za slnečného ,no veterného počasia sme zvíťazili 2:1. Za naše mužstvo skórovali Striženec a Rada.

17. kolo Rokytov - Kochanovce

Dátum: 17. 4. 2010

Našou ďalšou prekážkou za cestou do l. triedy bol Rokytov. Po nervóznom zápase v jeseni sa aj tu čakal tvrdý boj, podporený "ostrými" domácimi fanúšikmi. No naši chlapci sa na tento dôležitý zápas poriadne pripravili. Stretnutie zvládli skvele po taktickej stránke a nedovolili súperovi skórovať. Po urputnomboji a skvelých zákrokoch nášho brankára sme si po remíze 0:0 odniesli cenný bod z horúcej rokytovskej trávy.

16.kolo Kochanovce - Nižná Sitnica

Dátum: 7. 4. 2010

15. kolo Lukačovce - Kochanovce

Dátum: 28. 3. 2010

Po dlhej zimnej prestávke opäť prišla futbalová jar. Prvý jarný súper našich chlapcov boli Lukačovce.

4. ročník turnaja o pohár starostu obce 2009

Dátum: 1. 3. 2010

V Kochanovciach sa už tradične konal turnaj o pohár starostu obce Kochanovce.

14.kolo Kochanovce - Oľka

Dátum: 25. 11. 2009

13.kolo Kochanovce - Krásny Brod

Dátum: 14. 11. 2009

V poslednom jesennom kole sme privítali mužstvo Krásneho Brodu. Zvíťazili sme 6:0. Po polčase 1:0.

12. kolo Borov - Kochanovce

Dátum: 26. 10. 2009

Netradične, už v sobotu, sme odohrali ďalší zápas II. triedy v Borove. Súboj bol veľmi sledovaný, lebo sa stretli mužstvá z prvého a druhého miesta.

11. kolo

Dátum: 19. 10. 2009

Dnes, 18.10.2009 sme privítali na našom domácom štadióne mužstvo Lieskovca. Stretnutie bolo do 37. minúty vyrovnané. Až potom sa nám podarilo zlomiť odpor súpera. Do šatní sme už odchádzali s troj gólovym vedením.

10. kolo

Dátum: 12. 10. 2009

Po nevydarenom zápase našich reprezentantov si naši hráči zobrali príklad z víťazného Slovinska. Za silného dažďa sme nastúpili na horúcej pôde Ľubiše. Na klzkom teréne sa bojovalo o každú loptu. Po vynikajúcom kolektívnom

9. kolo

Dátum: 5. 10. 2009

Podskalka - Kochanovce 0:3.

Naši muži nastúpili proti mužstvu Podskalky. stretnutie sa hralo na ihrisku v Topoľovke. Hralo sa na ťažkom a neupravenom teréne, na ktorom v úvode dominovalo mužstvo domácich. Naši chlapci však svojou bojovnosťou dokázali súpera herne prevýšiť a po výsledku 3:0 sme si odviezli prvé 3 body z ihriska súpera v tejto sezóne.