Menu
Obec Kochanovce

16.kolo Kochanovce - Nižná Sitnica

Na Veľkonočnú nedeľu sa po dlhej zimnej prestávke vrátil futbal na náš trávnik. V 16.kole sme hostili mužstvo Nižnej Sitnice. Hostia prišli s omladeným mužstvom, vedení strostom obce pánom Rakárom a doprevádzaní asi 20 verných fanúšikov. Prvý polčas bol veľmi vyrovnaný. Po našom vedúcom góle hostia prekvapujúco prevzali aktivitu a atlačili nás do hlbokej defenzívy. Tento chvíľkový tlak hostí sme však ustáli a od poslednej štvrtiny prvého polčasu bola taktovka pevne v našich rukách. Stretnutie sme nakoniec vyhrali rozdielom triedy 4:1 (polčas 1:1). Nebyť nepremenených šancí (nalmä Greško) mohol byť rozdiel vyšší. Za Kochanovce skórovali: Tkáč 2, Rada, Strižinec. Po tomto zápase sme sa posunuki na 2. miesto v tabuľke a čaká nás ťažký zápas v Rokytove.

Mužstvu hostí nepomohla ani prítomnosť a povzbudzovanie ich starostu, pána  Rakára.

Mužstvu hostí nepomohla ani prítomnosť a povzbudzovanie ich starostu, pána  Rakára.

O príjemnú kulisu na každom domácom zápase sa stará pán poslanec Čelovský. Jednak príjemnou hudbou spríjemňuje nedeľné ale najmä informáciami o strelcoch a striedaniach dáva každému zápasu profesionálny rámec.

O príjemnú kulisu na každom domácom zápase sa stará pán poslanec Čelovský. Jednak príjemnou hudbou spríjemňuje nedeľné ale najmä informáciami o strelcoch a striedaniach dáva každému zápasu profesionálny rámec.

Ako zvyčajne, medzi našich najlepších patril Tkáč, strelec dvoch gólov.

Brankár hostí sa musel obracať. Na zemi pri strele Strižinca...