Menu
Obec Kochanovce

17. kolo Rokytov - Kochanovce

Našou ďalšou prekážkou za cestou do l. triedy bol Rokytov. Po nervóznom zápase v jeseni sa aj tu čakal tvrdý boj, podporený "ostrými" domácimi fanúšikmi. No naši chlapci sa na tento dôležitý zápas poriadne pripravili. Stretnutie zvládli skvele po taktickej stránke a nedovolili súperovi skórovať. Po urputnomboji a skvelých zákrokoch nášho brankára sme si po remíze 0:0 odniesli cenný bod z horúcej rokytovskej trávy.

Našou ďalšou prekážkou za cestou do l. triedy bol Rokytov. Po nervóznom zápase v jeseni sa aj tu čakal tvrdý boj, podporený "ostrými" domácimi fanúšikmi. No naši chlapci sa na tento dôležitý zápas poriadne pripravili. Stretnutie zvládli skvele po taktickej stránke a nedovolili súperovi skórovať. Po urputnomboji a skvelých zákrokoch nášho brankára sme si po remíze 0:0 odniesli cenný bod z horúcej rokytovskej trávy.

Pri úvodnej kontrole registračných preukazov vládla ešte dobrá nálada. V mužstve Rokytova nastúpil aj pán Micikaš - tréner žiakov a dorastencov Kochanoviec.

Potom prišiel  nástup mužstiev na bojisko , pozdravenie divákov a začalo sa to...

Potom prišiel  nástup mužstiev na bojisko , pozdravenie divákov a začalo sa to...

Balet.

Balet.

Obranu domácich nedokázal preraziť ani strednopoliar Rada a ani náš hrot Tkáč.

Takto to mal Vlado Tkáč vymyslené, no v poslednej chvíli jeho úmysel obrana prekazila.

Takto to vyzerá cez prestávku v kabíne. Náš brankár si rady pána Čerevku zobral k srdcu a troma geniálnymi zákrokmi odvrátil  našu prehru.

Takto to vyzerá cez prestávku v kabíne. Náš brankár si rady pána Čerevku zobral k srdcu a troma geniálnymi zákrokmi odvrátil  našu prehru.

Dátum vloženia: 17. 4. 2010 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 4. 2010 0:00
Autor: Super Admin