Menu
Obec Kochanovce

15. kolo Lukačovce - Kochanovce

Po dlhej zimnej prestávke opäť prišla futbalová jar. Prvý jarný súper našich chlapcov boli Lukačovce.

Na horúcej pôde sme zvíťazili 3:1. Hralo sa vo veternom počasí na miestami premočenom trávniku. Celé mužstvo bojovalo a odviedlo disciplinovaný výkon. Súper sa dostával do šancí len sporadicky. Naši, práve na opak, nepremenili ďalšie 3  - 4 vyložené gólove šance. Aj napriek drobným chybáv vo výkone sme priniesli veľmi cenné 3 body.

Pozrite si fotografie zo zápasu

Stretnutie sa začalo s rešpektom. Išlo o prvý zápas po zime...

Potom prišiel dlhý aut nášho kapitána Macka...

.... kľučka Striženca a GÓOL!! 1:0

Tkáč bol okopávaný a faulovaný, no aj napriek tomu skóroval a nedovolil obrancom Lukačoviec ani na minútu poľaviť v pozornosti.

Brankár domácich si stále kontroloval žrde svojej brány. Či už pri priamych kopoch alebo akciách našich hrotov.

Centrovaná lopta letí priamo na hlavu Gubackého... hlavičkoval tesne vedľa.

Nová posila FKO Kochanovce, Vasilco, kontroluje lobovanú loptu, ktorú brankár vytlačil nad brvno.

Striženec išiel nekompromisne do súboja a bolo 2:0.

Prihrávka priamo na volej Radu a... nedal!

Aj takéto šance sme v druhom polčase spálili. (Rada, Tkáč)

Dátum vloženia: 28. 3. 2010 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 3. 2010 0:00
Autor: Super Admin