Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Stránka

20. kolo Kochanovce - Volica

20. kolo Kochanovce - VolicaV 20 kole do Kochanoviec pricestovali futbalisti Volice. Hralo sa vo veternom počasí ale vo vysokom tempe. Po celozápasovej prevahe sme zvíťazili 4:0. Netradične skóroval stopér Kunáš. Hattrikom ho "doplnil" Ing. Vasilco.

9. 5. 2010 Zobraziť viac

19. kolo Brekov - Kochanovce

19. kolo. Naši muži nastúpili proti mužstvu spod brekovského hradu.

Zvíťazili sme 2:1.

6. 5. 2010 Zobraziť viac

18.kolo Kochanovce - Koškovce

Žreb námurčilakosúperav 18.kole mužstvo Koškoviec. Za slnečného ,no veterného počasia sme zvíťazili 2:1. Za naše mužstvo skórovali Striženec a Rada.

25. 4. 2010 Zobraziť viac

17. kolo Rokytov - Kochanovce

Našou ďalšou prekážkou za cestou do l. triedy bol Rokytov. Po nervóznom zápase v jeseni sa aj tu čakal tvrdý boj, podporený "ostrými" domácimi fanúšikmi. No naši chlapci sa na tento dôležitý zápas poriadne pripravili. Stretnutie zvládli skvele po taktickej stránke a nedovolili súperovi skórovať. Po urputnomboji a skvelých zákrokoch nášho brankára sme si po remíze 0:0 odniesli cenný bod z horúcej rokytovskej trávy.

17. 4. 2010 Zobraziť viac

16.kolo Kochanovce - Nižná Sitnica

7. 4. 2010 Zobraziť viac

15. kolo Lukačovce - Kochanovce

Po dlhej zimnej prestávke opäť prišla futbalová jar. Prvý jarný súper našich chlapcov boli Lukačovce.

28. 3. 2010 Zobraziť viac

4. ročník turnaja o pohár starostu obce 2009

V Kochanovciach sa už tradične konal turnaj o pohár starostu obce Kochanovce.

1. 3. 2010 Zobraziť viac

14.kolo Kochanovce - Oľka

25. 11. 2009 Zobraziť viac

13.kolo Kochanovce - Krásny Brod

V poslednom jesennom kole sme privítali mužstvo Krásneho Brodu. Zvíťazili sme 6:0. Po polčase 1:0.

14. 11. 2009 Zobraziť viac

12. kolo Borov - Kochanovce

Netradične, už v sobotu, sme odohrali ďalší zápas II. triedy v Borove. Súboj bol veľmi sledovaný, lebo sa stretli mužstvá z prvého a druhého miesta.